Obchůdek by K.L.A.R.A. je tu pro malé i velké

Obchůdek by K.L.A.R.A. nemůžete v Corsu Břežany přehlédnout.…

Představujeme designové jógové studio Moksha

Břežany nabízejí nový prostor pro regeneraci a harmonii…

FARMÁŘSKÉ TRHY NA NÁMĚSTÍ V DOLNÍCH BŘEŽANECH 30. 4. 2020

Společnost DOBRÝ TRH ve spolupráci s OBCÍ DOLNÍ BŘEŽANY…

DOLNOBŘEŽANSKÝ ROZKVĚT – čtvrtletník, kde si o nás můžete přečíst

V březnu 2020 vyšel informační zpravodaj, ve kterém se můžete…

Aktuální situace s ohledem na nařízení vlády

Vážení zákazníci, dovolte, abychom Vás informovali,…

Masopustní rej s průvodem

SK Olympie si Vás dovoluje pozvat na Masopustní rej spojený…

Nově otevřeno

Na Náměstí Na Sádkách je pro Vás nově otevřena oční optika (hned vedle Cukrárny Bruno), která mimo standardních služeb nabízí i měření zraku. Přijďte se podívat a vybavit se například slunečními brýlemi na horké letní dny!

Nově je pro Vás také otevřen butik pro zvířata My Label a umělecké šperkařství. Brzy se můžeme těšit na otevření nového konceptu bistra v bývalé provozovně Restaurace Pohoda.

Připravujeme

Nově pro Vás v Corsu Břežany připravujeme tyto obchody / butiky Čajovnu s masážemi a kulinářským koutkem, Sushi bar, pánský holič a jóga studio, prodejnu bio-kosmetiky, nový koncept bistra dříve Restaurace Pohoda – naproti květinářství Sasanka, v původním Břežánku pak nehtové studio, pedikůra, kosmetika a neměla by chybět také čistírna, žehlení a mandl s postupným otevíráním od začátku června 2020. Vytváříme nový koncept, který kombinuje obchody se službami a doufáme, že Vám všemi novinkami uděláme v červnu 2020 velkou radost. Otevření je plánováno na začátek června a ne ledajaké, můžete se těšit na překvapení v podobě slavnostního otevření! Corso Břežany bude ještě lepší a skutečným místem pro každodenní nákupy a příjemným místem pro setkání a odpočinek.

Tipy na cyklovýlety

Tým Café Jámon pro Vás připravil a na vlastní nohy vyzkoušel tipy tras na výlety po okolí Dolních Břežan a celého regiónu Dolnobřežanska. S poslední občerstvovací stanicí samozřejmě v kavárně!  Více se dozvíte na https://www.cafe-jamon.cz/pro-cyklisty.

Pomozte nám zachytit dění Corsa Břežany.

Budeme rádi, když s námi budete sdílet vaše zážitky.

Partneři při rozvoji Dolnobřežanska