Představujeme Fusion Yoga Studio

Přijměte pozvání do moderního lounge-butikového Studia s lekcemi stylu BODY&MIND (Hatha yoga, Vinyasa yoga, Yin-Yang yoga, Yogalates, Pilates, tanec, meditace) a vyjímečným prostředím, které překoná vaše očekávání.

To je FUSION YOGA STUDIO v samotném srdci Dolních Břežan pod vedením STUDIA SKOKÁNEK s 12ti letou tradicí a zkušenostmi.

 

 

Buďte s námi v tělesné a duševní kondici skrze vědomý pohyb, práci s myslí, harmonické prostředí a vlastní pocit jedinečnosti.

Zázračné nástroje, které u nás dostanete na stříbrném podnose a bez kterých to v dnešní turbulentní době jednoduše nejde.

Jóga v její komplexnosti nám, kterým se o chod studia s láskou starají, dává velký smysl a je i naší životní cestou, kterou s nezměrnou láskou a trpělivostí již mnoho let předáváme.

Přijďte si k nám pro tělesnou sílu, vnitřní klid, rehabilitaci, poznání sebe sama i relaxaci. Každý si u nás najde to své.

 

Připravili jsme pro vás jedinečné prostředí, kvalitní instruktory a učitele se zkušenostmi v oblasti nejrůznějších stylů BODY&MIND.

Na lekce se můžete jednoduše hlásit v našem REZERVAČNÍM SYSTÉMU https://fusionyogastudio.isportsystem.cz/

 

Mimo jiné si v našem lounge-butikovém studiu můžete pořídit krásné cvičební oblečení, jógové pomůcky, knihy osobního růstu, přírodní kosmetiku, bylinné čaje, svíčky a další dárky pro radost.

Dále pro vás připravujeme nejrůznjěší workshopy a semináře, přednášky, koncerty a také víkendové a zahraniční pobyty.

Ruku v ruce s námi tak budete vědět za čím směřovat, kam růst, na koho se obrátit a na co se těšit! Jsme tu pro vás všechny, kteří mají chuť a odhodlání věnovat se sobě. Stačí si najít ten nejdůležitější čas – sama pro sebe.

 

Hlavní cvičební prostor pro jógovu praxi je vybavený pomůckami: protiskluzové podložky, kvádry, přitahovací pásky a bolstery. Podložky si můžete nosit své, nebo je naleznete k zapůjčení v sále na jógu společně s ostatními pomůckami. Prostor je vybaven topením, regulovatelnými světly, svíčkami, esenciálními oleji a příjemnou hudbou. Kapacita sálu je pro 16 cvičících.

 

Vždy s úsměvem vás uvítáme na recepci, která je situována v prostoru před cvičebním sálem, kde se pohodlně odbavíte pouze nahlášením svého jména. Případně se zde můžete zapsat do rezervačního systému, objednat individuální lekci, dobít kredit, rezervovat na další lekce či se zeptat na vše ohledně chodu Studia.

 

K dispozici jsou dvě šatny vybaveny uzamykatelnými skříňkami, sprchou a toaletou s ručníky a kosmetikou. Vše je pro vás vždy připraveno čisté a voňavé.

 

V našem lektorském týmu najdete samé osobnosti a profesionály. Co lektor, to jiná jógová lekce bez ohledu na stejný název. I když si vyhledáte lekci jógy podle svého zaměření, můžete být překvapeni rozdílným přístupem. A právě tento přístup je přístupem lidským, osobitým, který poukazuje na osobnost lektora. Proto neváhejte, zkoušejte a čerpejte od nás všech.

Všechny naše lektorky jsou certifikované, plné osobních zkušeností s vedením lekcí na nejrůznějších úrovních cvičenců a především svou práci dělají s láskou a trpělivostí.

 

Vítejte ve FUSION YOGA STUDIU, kde vás čeká harmonické, čisté a voňavé prostředí, individuální a laskavý přístup, top kvalita, rozmanitost lekcí, péče o zdraví na všech úrovních a vždy důležité a pravdivé informace.

 

Těšíme se na vás.

TÝM FUSION YOGA STUDIA