Nový koncept gastro služeb na náměstí

Součástí tohoto konceptu bude oblíbená Pizzerie Periferie, Cafe Corso na náměstí u fontány, Bistro Zkušebna, které nabídne Pivínko, moderní gastronomii a prostor pro umění, kulturu a výstavy. Další provozovnou v konceptu je pak dlouho očekávané sushi, které přichází pod názvem Wakatto.

Tyto gastro podniky bude nově zastřešovat společnost Dolnobřežanská gastronomie, která bude zajišťovat spolupráci mezi nimi, aby vznikla určitá synergie, a tím také nezbytná optimalizace mzdových nákladů.

Co to znamená? Budeme si moci dovolit zaplatit kvalitní lidi, kuchaře a další personál. A jeden z mnoha možných způsobů spolupráce je například, že kuchyně pizzerie bude moci zásobovat drobnými snacky Bistro Zkušebna.

Rádi bychom také dali prostor mladým obyvatelům pro jejich brigády a příležitost si vydělat při škole, aniž by museli jezdit za prací do Prahy.

Přes skvělé jídlo, kvalitní personál a příjemné prostory bychom si přáli budovat dobré vztahy, přátelství a porozumění a tím podpořit obec, která je výjimečná pro své různé komunity a obdivovaná jejími návštěvníky.

Pro bližší informace pište na e-mail info@corsobrezany.cz.